Badea Gheorghe

Consilier PSD

Telefon:

Email: gheorghe.badea@primaria-avrig.ro

Badila Radu Constantin

Consilier PMP

Telefon:

Email: radu.badila@primaria-avrig.ro

Berghea Ramona Dorina

Consilier FDGR

Telefon:

Email: viceprimar@primaria-avrig.ro

Brana Emil Vasile

Consilier PSD

Telefon:

Email: emil.brana@primaria-avrig.ro

Bucur Costica

Consilier independent

Telefon:

Email: costica.bucur@primaria-avrig.ro

Farcas Gheorghe

Consilier PNL

Telefon:

Email: gheorghe.farcas@primaria-avrig.ro

Florea Gheorghe Aurel

Consilier PSD

Telefon:

Email: gheorghe.florea@primaria-avrig.ro

Jugarean Florin

Consilier PNL

Telefon:

Email: florin.jugarean@primaria-avrig.ro

Klingeis Arnold Gunter

Consilier FDGR

Telefon:

Email: arnold.klingeis@primaria-avrig.ro

Kligeis Leopold –Alfred

Consilier FDGR

Telefon:

Email: leo.klingeis@primaria-avrig.ro

 

Lazaroaie Lazar –Teodor

Consilier PNL

Telefon:

Email: teodor.lazaroaie@primaria-avrig.ro

Mihu Silvia

Consilier

Telefon:

Email:

Paraschiv Alexandru

Consilier PMP

Telefon:

Email: alexandru.paraschiv@primaria-avrig.ro

Popa Simona-Maria

Consilier PNL

Telefon:

Email: simona.popa@primaria-avrig.ro

Sava Liviu Ioan

Consilier

Telefon:

Email:

Stoisor Ciprian

Consilier PNL

Telefon:

Email: ciprian.stoisor@primaria-avrig.ro

Stoica Gheorghe-Daniel

Consilier PMP

Telefon:

Email: daniel.stoica@primaria-avrig.ro

 

Componenţa comisiilor de specialitate

Comisia pentru buget, activitati economice, comerciale, turism, agricultura, fond forestier , amenajarea teritoriului  si urbanism

1.  Popa Simona Maria
2.  Jugarean Florin
3.  Lăzăroaie Lazăr Teodor
4. Badea Gheorghe
5. Florea Gheorghe
6. Klingeis Arnold – Gunter
7. Stoica Gheorghe Daniel

Comisia pentru servicii, gospodarire comunala, transportul urban, protectia mediului, ordine publica, juridica si de disciplina

1.
2.  Stoisor Ciprian
3.
4. Klingeis Leopold Alfred
5. Paraschiv Alexandru

Comisia pentru invatamant, sanatate, activitati social-culturale, culte, protectia copilului si a familiei

1. Farcas Gheorghe
2. Brana Emil Vasile
3. Badila Radu Constantin
4.  Berghea Ramona – Dorina
5.  Bucur Costică