Noul website al Primariei Avrig

Noul website al Primariei Avrig

De la data de 1 noiembrie 2016, noul website al instituției va deveni operațional la adresa www.primaria-avrig.ro. Noul website are o structura îmbunătățită fata de varianta anterioara, permite utilizarea cu ușurință și poate fi accesat de pe orice terminal fix sau mobil.
Ne dorim ca pe această cale să venim în sprijinul cetățenilor, oferindu-le dreptul la informația produsă și gestionată de administrația publică locală și în același timp să fim o fereastră deschisă permanent tuturor celor ce vor să cunoască orașul și pe noi.
Așteptăm opiniile și recomandările cetățenilor la adresa office@primaria-avrig.ro pentru a putea îmbunătăți permanent pagina orașului nostru.
Servicii online
Plătește
Servicii electronice
Sari la conținut